POLECAJĄ MIAU


PAULINA WILSKA-MATYJEK | właścicielka poduszki 'IT'S MY NEW LOVE'

" Dlaczego MIAU DESIGN? Przede wszystkim cudowna projektantka, polska marka, świetny design, niesamowita dbałość o detale!!! Polecam! Te poduszki są wygodne i jedyne w swoim rodzaju. "
MONIKA ZARECKA - CWALINA | emkropka | właścicielka poduszki DECO

" Jestem dumną posiadaczką mojej pierwszej m i a u poduchy i wiem, że nie ostatniej. Od dawna obserwuję w szczególności poduchy dekoracyjne, za każdym razem przyciągają moją uwagę materiały z których są one szyte. Wyszukane, ze smakiem i klasą. Zachwyca dbałość wykończenia. Charakteru nadaje idealnie wkomponowane logo. A rozpakowanie przesyłki z m i a u poduchą to już wykwintna uczta! "
SŁAWINA KOSMULSKA | rzeczoznawca majątkowy | w swojej prywatnej przestrzeni posiada i poleca wiele naszych poduszek

" MIAU DESIGN to firma perfekcyjna w każdym calu. Zaczęłam od prezentu dla koleżanki z jej imieniem... no i potem poszło. Sobie zamówiłam na imieniny, na urodziny dla drugiej koleżanki, prezent na ślub dla przemiłej pary - 2 poduchy z napisami stosownymi do okoliczności. Wszyscy zachwyceni. Poduchy mogą zdobić, mogą też służyć do wygody. Są wykonane niezwykle starannie. Z czystym sumieniem mogę polecić nawet najbardziej wymagającym. "
RAFAŁ GWIZDAŁA | dekorator | właściciel poduszek 'CHANGE IS GOOD', 'SILENCE IS BETTER THAN BULLSHIT i DECO

"Muszę Was ostrzec, że te poduchy uzależniają! Kupiłem najpierw dwie z napisami jako deco mojego łóżka i oparcie do czytania, ogladania filmów bo są porządnie wypchane. Zresztą hasło "Change is good" przydaje się też w łóżku w innych czynnościach... :P Następna w kolejce była skórzana poducha w pięknym odcieniu brązu. Wygląda na surową ale jest zaskakująco przyjemna w dotyku! Teraz w planach "włochacz"! "
ZIEMOWIT KACZMARSKI | lektor/grafik/barista | właściciel poduszki 'FIGHT THE REAL ENEMY'

" MIAU DESIGN prezentuje niebywałą jakość na polskim rynku, dbałość o szczegóły i profesjonalne wykonanie. Poduszki są robione z sercem, a przy tym wyglądają bardzo stylowo! Najlepsze w MIAU DESIGN jest jednak to, że poduszki można spersonalizować, więc nadają się nie tylko jako prezent, ale stanowić mogą wyjątkowy i oryginalny dodatek do każdego z mieszkań. Współpraca z Anetą, która stoi za projektem, to czysta przyjemność! Polecam z całego serca! "
ARKADIUSZ GRZĘDZICKI PROJEKTOWANIE WNĘTRZ | architekt |  w swojej prywatnej przestrzeni posiada i poleca wiele naszych poduszek

" MIAU DESIGN to nie tylko marka to filozofia... Poduchy Miau Design tworzone są z olbrzymią pasją oraz zaangażowaniem projektantki Anety Kociej. Koncepcja, projekt, produkt, wszystko od początku do końca jest przemyślane w każdym detalu, nie ma tu mowy o przypadkowości czy jakimkolwiek błędzie. Wykorzystanie materiałów najwyższej jakości, wielka dokładność podczas procesu szycia, sprawia, że produkty MIAU DESIGN są bezkonkurencyjne i najwyższej jakości. Sprawdzają się w bardzo różnych wnętrzach i stylizacjach. Polecam z pełnym przekonaniem, zadowolenia z produktu. "
MIŁOSŁAWA KOSMULSKA | logopeda | posiadaczka poduszki 'FOLLOW THE BLACK CAT'

" Poduszki MIAU DESIGN to wyjątkowy produkt, który może pełnić funkcję zarówno użytkową, jak i stylistyczną. Każda z poduszek jest przygotowywana z sercem i troską o zadowolenie klienta. Są szyte z wysokiej jakości materiałów i starannie wykańczane. Mogą być też przygotowywane na indywidualne zamówienie, a to sprawia, że stanowią wspaniały i wyjątkowy prezent. Z całego serca polecam produkty MIAU Design!!! "
JUSTYNA GODLIŃSKA | project manager | zakup poduszki 'LOVE' okazał się prezentem dla koleżanki

" Poduszki MIAU DESIGN wyróżnia wysoka jakość wykonania i elegancka stylistyka. Z pewnością spełnią wymagania osób dbających o estetykę wnętrza. Poduszki Miau to również świetny pomysł na prezent. Polecam! "

BARBARA KOWALSKA-BADZIĄG | home stager/projektantka | w swojej prywatnej przestrzeni posiada i poleca wiele naszych poduszek

" MIAU DESIGN to wielka przygoda w świat, w którym chcesz pozostać na dłużej...przytulić, dotknąć, podziwiać. To więcej niż tylko poduchy. Projektantka wyraźnie kładzie nacisk na materiały z najwyższej półki i dbałość o detal i to wyraźnie czuć rozpakowując cudowny cukiereczek w postaci pięknej poduchy. Tak dalej! "